A+ A A-

Přednáška o studiu na britských vysokých školách

Dne 10. února 2017 se v prostorách auly naší školy konala přednáška pro žáky maturitních ročníků týkající se možností studia na britských univerzitách. Přednáška se uskutečnila díky organizaci UniLink, což je jediné poradenské centrum pro zahraniční vysokoškolské studium v České republice, které své služby poskytuje zcela zdarma. 

Jejich tým je složen z absolventů a studentů britských univerzit, kteří své zkušenosti chtějí předávat dále a usnadňovat tak přijímací řízení a studium na zahraničních univerzitách dalším nadšeným a nadějným studentům z České republiky.

Za tým UniLinku přijela na naši školu slečna Marie, která má osobní zkušenost se studiem ve Velké Británii, takže mohla po detailní prezentaci odpovídat na různé dotazy studentů, které se týkaly nejen podávání a vyřizování žádostí o studium, ale života v zahraničí jako takového. 

Důkazem zájmu našich žáků o toto studium je i fakt, že po skončení přednášky některé žákyně využily možnosti individuální konzultace s lektorkou na téma výhod studia v zahraničí i zkušeností ze současného studia naší absolventky Veroniky Šilbergerové na University of Sunderland ve Velké Británii.

Akce školy

  • Oblíbené články
  • Nejnovější články

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE