A+ A A-

Výstava v galerii ZUŠ Miloslava Stibora

V úterý 7. března byla v prostorách ZUŠ Miloslava Stibora zahájena výstava výtvarných a grafických prací žáků naší školy. Jednalo se již o několikátou takto koncipovanou výstavu, jež se každé dva roky pravidelně opakuje. I na té letošní bylo, již jako tradičně, možno zhlédnout práce z hodin teoretického i praktického vyučování. Mezi ukázkami z odborného výcviku se však tentokrát objevily i 3D modely obalů, což bylo na letošní výstavě novinkou a příjemným zpestřením. Nechyběla zde ani díla zařazená do nejrůznějších soutěží či projektů, kterých se pravidelně zúčastňujeme. Práce z teoretických hodin pak dokládaly výtvarný talent, cit pro kompozici a pečlivost, což jsou nezbytné podmínky k přípravě kvalitních podkladů pro grafický návrh.

Vernisáž, již svým hudebním doprovodem osvěžila naše žákyně Mili Slouková ze třídy 4. B, proběhla za účasti ředitelek obou zainteresovaných škol, PhDr. Marcely Hanákové a Mgr. Zuzany Hrubošové, představitelů Magistrátu města Olomouce i Olomouckého kraje, který obě školy zřizuje.

Akce školy

  • Oblíbené články
  • Nejnovější články

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE