A+ A A-

Dne 4. 4. 2017 proběhl, na Magistrátu města Olomouce, seminář „Rozhoduj o Evropě - Staň se na den tvůrcem evropské politiky“, kterého se zúčastnili i někteří naši žáci. Celý tento projekt je zaměřen na podporu dialogu mladých lidí v České republice a na Slovensku o aktuálních Evropských tématech. Součástí semináře byl i strukturovaný dialog s lidmi s rozhodovací pravomocí. Program probíhal v češtině nebo slovenštině. Účastníci se účastnili jednání, kde zastupovali Evropské instituce a jejich úkolem bylo společně přijmout deklaraci Rady EU a Evropského parlamentu a prosadit své cíle. Po skončení jednání se vyhodnotili nejlepší „politici“, mezi něž patřil i žák naší školy Adam Vyhnálek, který se umístil na krásném druhém místě.

 

Na fotogalerii se můžete podívat zde

Akce školy

  • Oblíbené články
  • Nejnovější články

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE