A+ A A-

Prezentace žáků o zahraniční stáži ve Finsku

Dopoledne v úterý 25. dubna se v aule školy sešli žáci i učitelé, aby se seznámili s uskutečněnou stáží deseti žáků na finské škole Tredu. Tento obrovský komplex slučuje velké množství nejrůznějších oborů rozčleněných do 19 kampusů ve městě Tampere a jeho okolí. Naši žáci studovali 10 dní v kampusu Hervanta obor Média.

Ve dvou zhruba hodinových blocích žáci prezentovali svůj pobyt, nové zážitky i zkušenosti načerpané na tamní škole. Celý pobyt hezky shrnul blog, který žáci vytvářeli v průběhu stáže a tak mělo publikum na co koukat. Díky fotografiím a videím spolužákům přiblížili jaké je to být na takové stáži a snažili se u nižších ročníků vzbudit zájem o účast na dalších projektech školy. Prezentovali své práce a dali možnost svým spolužákům prohlédnout si sítotiskem potištěná trička, vyrobené sketchbooky či placky. Poslední třetí prezentace proběhla v učebně G14 pro žáky na praktické výuce.

Na závěr absolventi stáže obdrželi z rukou ředitelky školy certifikát a europas, který jim bude nápomocný při hledání budoucího povolání. Společně pak poděkovali doprovodným pedagogům a především Mgr.Michaele Kopytkové, kterou ocenili za perfektní organizaci celého projektu.

http://sspoltampere.webnode.cz/

Stáž prezentovali:
Za obor tiskař Ondřej Wepper a Milan Kaplánek
Grafici Světlana Lindovská, Helena Valerová, Nikola Zahradníčková a Sára Barošová.
Polygrafii zastupoval Lukáš Rychetský a obalovou techniku Kristýna Hlaváčová.

Akce školy

  • Oblíbené články
  • Nejnovější články

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE