A+ A A-

Ve dnech 4. ̶ 6. 9. proběhly tzv.. Tyto Adaptační dny měly za úkol žáky lépe sblížit a ukázat jim, jak to u nás na škole chodí. Skládaly se ze tří dnů. Jedním z těchto dnů byl i seznamovací program pod vedením PEER programu. Tento program probíhal na hřišti poblíž školy a sestával hlavně ze zábavných seznamovacích a stmelovacích her.

 

Adapťák?

Já jako účastník jsem si ho nesmírně užil. Na začátku každý z nás řekl, co ho přivádí na tuhle školu, co ho baví, co rád dělá, atd. Žáci z Peeru, kteří si pro nás připravili velice zábavné hry, které jsme si všichni užili, k nám byli velmi vstřícní. Hry, které jsme hráli, byly k nezaplacení a užili jsme si je, ale hlavní u těchto her bylo, abychom se seznámili, což se provozovatelům, neboli žákům vyšších ročníků, nesmírně povedlo. Hráli jsme převážně zábavné hry, u kterých jsme spolupracovali např. přehazování balónků s vodou v prostěradlech nebo skupinové dračí souboje. Jedna z dalších her probíhala tak, že jsme udělali z mouky pyramidu a na nejvyšší bod se položila lentilka, když někomu při odřezávání tato lentilka spadla, tak ji musel sníst bez pomoci rukou. Nevím, jak bych mohl vyšším ročníkům poděkovat, ale tenhle adaptační kurz nás hodně sblížil a hodně jsme se dozvěděli. Jestli vyšší ročníky ještě nic nedostaly, tak jim dejte alespoň lízátko. Martin Grepl

 

Za Peer program bychom chtěli všem prvákům popřát, aby se jim u nás na škole líbilo. A doufáme, že si Adaptační dny užili stejně jako my.

Akce školy

  • Oblíbené články
  • Nejnovější články

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE