A+ A A-

PEER PROGRAM si během minulého školního roku vybudoval pevné základy a letošní školní rok začíná sklízet první ovoce.

Menší skupinka účastníků peer programu spolu s 2.A opět vyrazily na další akci organizovanou panem učitelem Hrubým. Tentokrát se jednalo o přednášku s Josefem Klímou na téma „Zločin kolem nás“. Přednáška samotná se nesla v přátelském duchu a jak nám i potom osobně pan Klíma sdělil, i jemu se přednášelo velice dobře. Během vyprávění příběhů, kauz i historek bylo možno si připravit jakýkoliv dotaz týkající se přímo jeho osoby nebo jeho práce. Pro dotazy byl vyhrazen prostor po přednášce, kde se sešlo nakonec opravdu hodně otázek. Není divu, když práce, kterou dělá je zajímavá, dobrodružná ale i nebezpečná.
Nakonec jsme měli možnost mluvit s panem Klímou osobně a zjistit jaký je i při neformálním rozhovoru. Velmi mile ho překvapily naše peer aktivity a byl potěšen tím, že mezi mládeží existují takové dobrovolnické skupiny jako je ta naše. Považuje to za důležitou protiváhu negativních tendencí ve společnosti. Díky tomuto soukromému setkání máme možnost se na něj kdykoli obrátit, poradit se s ním nebo se ho na cokoli se dotázat.
Doufáme, že takové akce pomohou našim studentům si uvědomit závažné problémy dnešního světa a zároveň jsme tím chtěli poukázat na to, že jakékoliv problémy, které můžeme dnes a denně slyšet v televizi či rádiu se mohou týkat nás nebo našeho blízkého okolí. A jak on sám řekl k celé přednášce: „Je možné, že Vám to za čtyři hodiny nebo za dva týdny nebo za několik let zachrání život“. Za peer program  Jan Lutera

Akce školy

  • Oblíbené články
  • Nejnovější články

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

Připojte se k nám

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE