A+ A A-

Ve čtvrtek 29.9. 2011 se na naší škole uskutečnil v rámci prevence sociálně patologických jevů Projektový den. Tato celodenní akce proběhla ve třech uzavřených tématických blocích. První blok byl věnován problematice AIDS, pohlavně přenosným chorobám a mezilidským vztahům. Ve druhém bloku byl promítán britský snímek s protidrogovou tématikou „Rekviem za sen“ a v poslední části se studenti interaktivní formou seznámili s některými méně známými aspekty kouření, alkoholismu, násilí a vandalismu. Žáci měli možnost posoudit jejich vzájemnou provázanost a podmíněnost, důsledky pasivity i aktivity v daných oblastech, otevřené i skryté formy násilí a možnosti řešení krizových situací. Výstupem projektového dne bylo dotazníkové řízení a vyjádření postojů studentů k jednotlivým tématům. Akce se zúčastnilo 86 žáků.
Děkuji aktivistům našeho školního peer-programu Radce Burešové, Dorotě Mázorové a Janu Luterovi za profesionální zvládnutí jednotlivých presentací a za jejich dlouhodobou činnost v této dobrovolnické oblasti.

Akce školy

  • Oblíbené články
  • Nejnovější články

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

Připojte se k nám

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE