A+ A A-

Projekt posilování spolupráce škol s aktéry trhu práce

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.26/01.0021

Datum realizace projektu: 1. 2. 2012 - 31. 12. 2013


Naše škola byla zapojena do projektu, který realizovalo Centrum uznávání a celoživotního učení Olomouckého kraje a který byl ukončen v prosinci 2013.
Cílem projektu bylo navázání strukturované spolupráce mezi středními odbornými školami Olomouckého kraje na jedné straně, regionálními podnikatelskými subjekty a veřejností (tj. základními školami a absolventy ZŠ) na straně druhé.

 

•  V rámci projektu proběhla pětidenní odborná stáž v tiskárně FGP, které se zúčastnilo 5 žáků 3. ročníku oboru Tiskař na polygrafických strojích a jeden odborný učitel.

•  Aktivitou projektu bylo natočení propagačního spotu, ve kterém se prezentuje obor Tiskař na polygrafických strojích, a zároveň natočení spotu o výuce technických oborů ve škole pro popularizaci oboru a zvýšení zájmu o studium technických oborů.

•  Byla zpracována výuková pomůcka – odborný výukový text zpracovaný do podoby brožury, který bude sloužit jako výuková podpora při výuce odborných předmětů oboru Tiskař na polygrafických strojích.

•  V rámci projektu byly vytištěny reklamní letáky, které propagovaly technické obory školy: Tiskař na polygrafických strojích a obor Polygrafie. Letáky byly předávány v rámci náboru jak výchovným poradcům základních škol, tak žákům 8. a 9. tříd ZŠ a jejich rodičům.

•  Byl vytvořen webový portál, na kterém bude docházet k síťovému propojování zaměstnavatelů a středních odborných škol v Olomouckém kraji - http://cuok.cz/.

Aktuality

projekt podpora skoly small


VÝZVA OPVK 56

 

Výzva OPVK 56 je projekt organizovaný Ministerstvem školství, zaměřený na rozvoj čtenářské gramotnosti, výuku cizích jazyků a podporu výuky matematiky, přírodovědných a technických oborů, který byl vyhlášen v rámci výzvy Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK).

více informací a fotografie najdete zde 


spolehliva firma 2016overena instituce 2016

 

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

Připojte se k nám

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE