A+ A A-

Naše škola byla zapojena v projektu Centrum ekonomického vzdělávání v Olomouckém kraji, registrační číslo projektu CZ.1.07/1.1.26/03.0028, podpořeného z Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost, jehož realizátorem byla Obchodní akademie, Mohelnice spolu s partnerem projektu Moravskou vysokou školou Olomouc.
Cílem projektu byl rozvoj podnikatelských znalostí, schopností a dovedností žáků středních škol Olomouckého kraje. Na základě výukových materiálů v podobě podnikatelského komiksu a SW aplikace, žáci vytvořili ve skupinách své podnikatelské záměry. Nejlepší podnikatelský záměr byl vybrán a reprezentoval naši školu na soutěžním workshopu uskutečněném v hotelu Flóra v Olomouci dne 16. 12. 2014. Žáci si vyzkoušeli svou kreativitu při tvorbě podnikatelského záměru, zároveň se seznámili s právními a ekonomickými podmínkami pro podnikání. Ti nejlepší rozvinuli také své prezentační dovednosti před širším publikem, které tvořilo cca 200 žáků a pedagogů z ostatních škol.

Doba realizace projektu: duben – prosinec 2014

Aktuality

projekt podpora skoly small


VÝZVA OPVK 56

 

Výzva OPVK 56 je projekt organizovaný Ministerstvem školství, zaměřený na rozvoj čtenářské gramotnosti, výuku cizích jazyků a podporu výuky matematiky, přírodovědných a technických oborů, který byl vyhlášen v rámci výzvy Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK).

více informací a fotografie najdete zde 


spolehliva firma 2016overena instituce 2016

 

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

Připojte se k nám

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE