A+ A A-

Projekt „Kvalitní a efektivní vzdělávání pro žáky“ – tzv. Šablony

projekty-logolink

Naše škola realizovala v období červen 2012 až červen 2014 grantový projekt z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory 1.5 EU peníze středním školám.
Tento projekt se jmenoval: Kvalitní a efektivní vzdělání pro žáky a měl registrační číslo: CZ.1.07/1.5.00/34.0772.
Díky této podpoře jsme dovybavili všechny třídy kvalitní prezentační technikou. Učitelský sbor byl vybaven notebooky a bylo zlepšeno pokrytí bezdrátovou sítí. Díky této inovaci je výuka bezesporu zajímavější, názornější a v řadě případů také efektivnější.
Dalším důležitým prvkem tohoto projektu bylo vytvoření nových učebních materiálů pomocí ICT (takzvaných DUMů). Do této inovace stávajících výukových opor a vytváření nových materiálů se zapojila převážná většina učitelského sboru. Tento fakt svědčí o snaze pedagogů, že chtějí být inovativní a že dávají důraz na zkvalitnění jejich samotné výuky.

Nezbývá než popřát celému pedagogickému sboru hodně inspirace a dobrých nápadů při využívání již vytvořených digitálních učebních materiálů.

seznam-dumu-1

Aktuality

NOVÝ PARTNER SŠ POLYGRAFICKÉ, OLOMOUC

 

logo effetec V2 W

Od září školního roku 2017/2018 byla navázána spolupráce SŠ polygrafické, Olomouc s firmou Effetec, která je jediným výhradně českým výrobcem UV digitálních tiskáren. V rámci spolupráce budou v této firmě vykonávat stáže žáci a pedagogové naší školy. Effetec je výrobce, který se orientuje především na zahraniční trhy a svým zákazníkům je schopen postavit tiskárnu podle jejich přání. Kromě konstrukce a výroby nových tiskáren poskytuje i servis, technickou podporu a dodávky spotřebních materiálů. Firma se zaměřuje i na podporu sportovních akcí a klubů. Věříme, že dlouhodobá spolupráce s firmou Effetec zvýší odbornou úroveň znalostí v této oblasti nejen u našich žáků, ale i odborných pedagogů, kteří tak budou mít možnost se seznámit s aktuálními vývojovými trendy v oblasti digitálního tisku přímo od výrobce. Více na: www.effetec.com


KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE

Konzultační odpoledne pro rodiče se koná
dne 14.11.2017 od 15.00 do 17.30 hod.


VÝZVA OPVK 56

Výzva OPVK 56 je projekt organizovaný Ministerstvem školství, zaměřený na rozvoj čtenářské gramotnosti, výuku cizích jazyků a podporu výuky matematiky, přírodovědných a technických oborů, který byl vyhlášen v rámci výzvy Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK).

více informací a fotografie najdete zde 


spolehliva firma 2016overena instituce 2016

 

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

Připojte se k nám

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE