A+ A A-

Projekt „Kvalitní a efektivní vzdělávání pro žáky“ – tzv. Šablony

projekty-logolink

Naše škola realizovala v období červen 2012 až červen 2014 grantový projekt z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory 1.5 EU peníze středním školám.
Tento projekt se jmenoval: Kvalitní a efektivní vzdělání pro žáky a měl registrační číslo: CZ.1.07/1.5.00/34.0772.
Díky této podpoře jsme dovybavili všechny třídy kvalitní prezentační technikou. Učitelský sbor byl vybaven notebooky a bylo zlepšeno pokrytí bezdrátovou sítí. Díky této inovaci je výuka bezesporu zajímavější, názornější a v řadě případů také efektivnější.
Dalším důležitým prvkem tohoto projektu bylo vytvoření nových učebních materiálů pomocí ICT (takzvaných DUMů). Do této inovace stávajících výukových opor a vytváření nových materiálů se zapojila převážná většina učitelského sboru. Tento fakt svědčí o snaze pedagogů, že chtějí být inovativní a že dávají důraz na zkvalitnění jejich samotné výuky.

Nezbývá než popřát celému pedagogickému sboru hodně inspirace a dobrých nápadů při využívání již vytvořených digitálních učebních materiálů.

seznam-dumu-1

Aktuality

KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE

Dne 13.11.2018 od 15:00 do 17:00 se koná konzultační odpoledne.


VÝSLEDKY VÝBĚRŮ ŽÁKŮ V RÁMCI PROJEKTU ERASMUS

Bližší informace najdete zde


 

   projekt sablony small


 

NOVÝ PARTNER SŠ POLYGRAFICKÉ, OLOMOUC

logo effetec V2 W

Od září školního roku 2017/2018 byla navázána spolupráce SŠ polygrafické, Olomouc s firmou Effetec, která je jediným výhradně českým výrobcem UV digitálních tiskáren. V rámci spolupráce budou v této firmě vykonávat stáže žáci a pedagogové naší školy. Effetec je výrobce, který se orientuje především na zahraniční trhy a svým zákazníkům je schopen postavit tiskárnu podle jejich přání. Kromě konstrukce a výroby nových tiskáren poskytuje i servis, technickou podporu a dodávky spotřebních materiálů. Firma se zaměřuje i na podporu sportovních akcí a klubů. Věříme, že dlouhodobá spolupráce s firmou Effetec zvýší odbornou úroveň znalostí v této oblasti nejen u našich žáků, ale i odborných pedagogů, kteří tak budou mít možnost se seznámit s aktuálními vývojovými trendy v oblasti digitálního tisku přímo od výrobce. Více na: www.effetec.com


VÝZVA OPVK 56

Výzva OPVK 56 je projekt organizovaný Ministerstvem školství, zaměřený na rozvoj čtenářské gramotnosti, výuku cizích jazyků a podporu výuky matematiky, přírodovědných a technických oborů, který byl vyhlášen v rámci výzvy Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK).

více informací a fotografie najdete zde 


 overena instituce 2016 spolupracujeme s arpokem 17 18 01

 

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE