A+ A A-

Evropa ve škole je mezinárodní výtvarný a literární projekt pořádaný již od roku 1953 ve 33 zemích Evropy. Každoročně se jej pod vyhlášením MŠMT zúčastňuje i Česká republika. Soutěž probíhá na třech úrovních, počínaje školními koly, přes kola krajská až po závěrečné kolo ústřední.

Pro letošní rok byla vypsána následující témata: „2014 Evropský rok vědy“ a „2014 Rok české hudby“.

Této soutěže se letos poprvé zúčastnili i žáci naší školy a podařilo se jim v krajském kole získat hned tři ocenění – 2. místo ve čtvrté kategorii výtvarné části obdržela Leona Jurtíková z 3. B, 3. místo ve třetí kategorii výtvarné části Marie Vybíralová z 1. A a čestné uznání ve třetí kategorii Lucie Tlustošová z 3. C.

Všechny oceněné práce byly vystaveny v galerii DDM a po slavnostním ukončení výstavy spojeném s předáváním diplomů a peněžitých cen pak odeslány do kola ústředního, které proběhne koncem dubna v Pardubicích.

Úspěchy našich studentů

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

Připojte se k nám

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE