A+ A A-

Dne 27. ledna 2016 proběhla na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole v Šumperku soutěž – „SEARCH IT" ve vyhledávání informací v anglickém jazyce na internetu, kterou pořádala VOŠ a SPŠ Šumperk ve spolupráci s Krajským úřadem Olomouckého kraje.
Po úvodních informacích a společné fotografii pak jednotliví studenti soutěžili ve 2 kategoriích v 5 počítačových učebnách. Zde museli ve stanoveném čase 60 minut správně zvolit odpověď na všech 50 soutěžních otázek, u kterých vybírali ze 4 navržených odpovědí, otázky se týkaly reálií anglicky mluvících zemí. Studenti tak prokazovali nejen znalost anglického jazyka, ale také schopnost vybrat klíčové slovo a hledat v autentickém textu.
V obou kategoriích se zúčastnilo celkem cca 80 studentů z různých škol olomouckého kraje. Svoje schopnosti se studenty ostatních středních škol z Olomouckého kraje poměřili Mili Slouková a Alex Padevětová ze třídy 3.B  a jako zástupce nižší kategorie se soutěže zúčastnil Matěj Roun ze třídy 2.A.

I když se neumístili na předních pozicích, důstojně reprezentovali naši školu a to na pozici 27.místa v nižší kategorii a na 16. a 18.místě v kategorii vyšší.

Všem účastníkům gratulujeme

Úspěchy našich studentů

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE