A+ A A-

Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2016

Dne 7. dubna 2016 proběhlo na Střední odborné škole v Šumperku krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce pro střední odborné školy. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: 1. a 2. ročníky a 3. a 4. ročníky. Z naší školy se soutěže v první kategorii zúčastnila Pavlína Macháčková z 1.B a v kategorii druhé Klára Číhalová ze 3.A. Soutěž měla dvě části, první část se skládala z poslechového a lexikálního testu a probíhala písemnou formou. Ve druhé, ústní části, studenti ve dvojicích řešili jazykovou situaci a následně konverzovali na vylosované téma.

Ve dvou kategoriích soutěžilo 40 žáků z celého kraje, jejich znalosti a jazykové dovednosti hodnotilo šest porotců z řad pedagogů. Studentky naší školy, přestože se neumístily na čelních pozicích, se mezi ostatními soutěžícími neztratily a důstojně reprezentovaly naši školu.

Úspěchy našich studentů

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE