A+ A A-

1. místo v krajském kole výtvarné soutěže Evropa ve škole

evropa ve skole diplom 2017V pátek 21. 4. 2017 proběhlo v prostorách Domu dětí a mládeže v Olomouci slavnostní předávání cen vítězům letošního ročníku výtvarné a literární soutěže Evropa ve škole, jíž se jako každoročně zúčastnilo několik talentovaných žáků naší školy. I letos se nám, stejně jako v minulých letech, podařilo dosáhnout na nejvyšší příčky a obsadit první místo ve výtvarné části čtvrté kategorie. Melisa Novotná si kromě diplomu odnesla i finanční ohodnocení a naději na umístění v ústředním kole, které proběhne ve dnech 18. a 19. června v Českém Krumlově.

Úspěchy našich studentů

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE