Skip to main content
Akce školy

Výstava žáků na ZUŠ Miloslava Stibora v Olomouci

V úterý 5. března byla zahájena výstava žáků naší školy v ZUŠ Miloslava Stibora v Olomouci.
Letos nebylo vybráno žádné konkrétní téma – cílem bylo zveřejnit vzorek  prací našich grafiků, nevelké prostory galerie nám víc neumožňuje.
Výstavu zahájila paní ředitelka ZUŠ PaedDr. Zuzana Hrubošová, krátce připomněla předchozí akce a poznamenala, že letošní výstava je pro příznivé počasí téměř jarní, ale příjemnou atmosféru nám pomohl vytvořit hlavně skvělý hudební doprovod Romana Nevrlého, který si pro nás připravil několik svých skladeb, oceňujeme jeho aranžmá. Romane, díky.
Vítáme na výstavě každého žáka či příznivce naší školy. Pro zajímavost – na výstavě uvidíte práce žáků z praktické výuky i z odborného kreslení. Vystaveny jsou například zdařilé plakáty týkající se akcí a to nejen z regionu, loňské soutěžní práce, které se úspěšně uvedly v polské soutěži organizované Střední školou polygrafickou v Krakově i nejnovější úspěch našich grafiků: oceněný kalendář ze soutěže Doteky papíru. Dále přebaly knih, DVD, prostě pestrá nabídka různých tiskovin. Stačí nastoupit do autobusu č. 16 nebo do tramvaje č. 1, 4, 6 a dojet na konečnou nebo jednoduše zajít pěšky… máte příležitost do konce měsíce března.